Zaplaťte predplatné VOYO praktickým VOYO poukazom a darujte skvelý darček

Medzi ľuďmi, ktorí bežne sledujú televízor, snáď nie je nikto, kto by nepoznal kanál VOYO. Ide o platený kanál, kde môžeme sledovať obrovské množstvo seriálov, filmov aj dokumentárnych programov. Ten, kto sa chce naňho pozerať, musí zaplatiť mesačnú platbu.

V hľadáčiku ho majú seniori, ale aj mladí a stredná vrstva divákov. Ide o zaujímavý a pekný darček, ktorý môžete venovať k narodeninám či Vianociam. Vedeli ste však, že zaplatiť môžete bez platobnej karty tak, že kúpite VOYO poukaz a tým predplatné uhradíte?

Šikovný VOYO poukaz

Každodenne mnoho z nás využíva na úhradu najrôznejšie poukazy. K dostaniu je aj VOYO poukaz, ktorý vám výborne poslúži na zaplatenie predplatného VOYO kanálu. Obdarovaný, alebo vy sami, sa budete môcť konečne pozerať na bohatý obsah hneď na dvoch zariadeniach súčasne, to všetko bez reklám a až o celý týždeň skôr ako v televízii. Okrem toho sa môžete tešiť aj na množstvo prémiových titulov v podobe exkluzívnych relácií, atraktívnych športových prenosov alebo živého televízneho vysielania.

Sledovať VOYO budete môcť na akomkoľvek zariadení, nech už máte doma televízor, telefón, tablet alebo počítač.

Vyberte si z niekoľkých variantov

Niekto si môže priať VOYO vyskúšať na kratší čas, niekto, kto ho už pozná a využíva či využíval v minulosti, alebo vie s istotou, že ho bude chcieť používať dlhodobo, si môže predplatné zvoliť hneď na celý rok. Každopádne, na výber máte zo štyroch kupónov VOYO. Ide o kupóny na 1 mesiac, 3 mesiace, pol roka alebo celý rok.

Na nákup VOYO kupónu nepotrebujete platobnú kartu. Aktivácia je rýchla a jednoduchá, stačí zadať obdržaný kód a môžete začať so sledovaním. Pokiaľ predplatné venujete babičke, partnerovi alebo napríklad skvelému kamarátovi, určite sa trafíte do čierneho a darček nájde bohaté uplatnenie.

Ako sa prejavuje nedostatok vlákniny?

Vlákninu síce nevie naše telo stráviť, no aj napriek tomu je pre celkové zdravie...

Zaplaťte predplatné VOYO praktickým VOYO poukazom a darujte skvelý darček

Medzi ľuďmi, ktorí bežne sledujú televízor, snáď nie je nikto, kto by nepoznal kanál...

3 jednoduché metódy, ako mať zdravší a šťastnejší život

Zdravý životný štýl je základom pre veľmi spokojný, zdravý a dlhý život. Pre mnoho...

- sponzor webu -

spot_img