Vypnite sušičku a kúpte si stropný sušiak na prádlo

Jar je tu a s ňou aj možnosť sušiť von. Na praktickom sušiaku je to jednoduché ako v sušičke. Naviac ušetríte.

Nepraktické šnúry, ktoré sa špinia, ťažko čistia a nedržia napnuté – to od klasického sušenia bielizne odradí. Lenže sušenie v sušičkách na prádlo nie je lacnou záležitosťou a v dobe rastúcich cien energií ich mnohé domácnosti radšej prestanú používať. Nebojte sa klasického sušenia. Je zadarmo a na moderných sušiakoch aj veľmi pohodlné a praktické. Ideálnou voľbou je stropný sušiak na prádlo.

Sušiak do kúpeľne, ako ho ešte nepoznáte

Natiahnutá prádlová šnúra v kúpeľni, ktorá zavadzia pri sprchovaní a kúpaní, to už je dávno minulosť. Teda pre tých, ktorí sa zoznámili s kúzlom moderných technológií sušenia bielizne. Nejde o sušičky, ktoré z nás ťahajú peniaze. Veď sušenie v nich je drahšie než pranie. Moderný sušiak do kúpeľne dokáže neprekážať v kúpeľni a robí to zadarmo. Tyče sa dajú jedna po druhej, alebo ako celok, vytiahnuť tak vysoko, aby nám sušená bielizeň neprekážala. Pri vešaní sa zas dajú spustiť dolu, aby sme neriskovali úraz pri vešaní zo stoličky či z rebríku. Tento praktický pomocník patrí do každej kúpeľne. Aj do tej, ktorej súčasťou je sušička bielizne. Veď nie všetko patrí, či sa oplatí sušiť, v sušičke.

Od jari sušte na balkóne

Pravdou síce je, že sušiť bielizeň von sa dá aj v zime, ale nie každý to robí. S príchodom jari by to však malo byť samozrejmosťou. Slniečko suší rýchlo, zadarmo, ekologicky a prádlo krásne vonia aj bez vôní, ktoré musíme pridávať do sušičky. Aj v tomto prípade sú praktické moderné vyťahovacie sušiaky. Sušiak na prádlo na balkón eliminuje nevýhody klasických šnúr, ktoré sa horšie čistia. Tyče moderného sušiaku vyčistíte jednoduchšie. Taktiež sa neotlačia pri sušení na prádlo a to potom obvykle ani nemusíte žehliť.

SEO optimalizácia webu a zlepšovanie online návštevnosti

Optimalizácia webu pomocou SEO zahŕňa množstvo procesov, vďaka ktorým sa vám otvárajú zaujímavé možnosti...

Navštívte stránku svetstromcekov.sk a vyberte si vianočný stromček, vianočné vence alebo vás možno zaujme jedinečná vianočná girlanda s osvetlením.

Najznámejším symbolom Vianoc nielen na Slovensku sa stal vianočný stromček. Teší sa stredobodu pozornosti...

Už nehľadajte spoľahlivé taxi. Objednajte si Taxi Bratislava

Veľmi často je ťažké nájsť firmu, ktorá nám ponúkne taký tovar alebo službu, s...

- sponzor webu -

spot_img