V Dubaji sa otvára najvyššie položený nekonečný bazén na svete s 360-stupňovým výhľadom

Dubaj, ktorá je domovom niekoľkých rekordných scénických destinácií, pridala na zoznam dych vyrážajúcich miest ďalšiu položku. Tentokrát ide o najvyšší 360-stupňový nekonečný bazén na svete. Aura Skypool vo výške 200 metrov sa nachádza na 50. poschodí Palm Tower a ponúka návštevníkom neuveriteľné výhľady na ikonickú panorámu Dubaja, Palm Jumeirah a horizont Arabského zálivu.

V priestore sa tiež nachádza jedálenský salónik, ktorý je dokonalým prostredím na vytváranie nezabudnuteľných spomienok. Spolu s barom, kde sa podávajú koktaily a vycibrené medzinárodné pokrmy, je miestom, ktoré návštevníci nebudú chcieť len tak opustiť.

„Aura sa nepodobá žiadnej inej destinácii v Spojených arabských emirátoch ani vo svete,“ hovorí podľa CNN Antonio Gonzalez, generálny riaditeľ Sunset Hospitality, spoločnosti, ktorá stojí za nekonečným bazénom. Z neho sa môžu návštevníci pokochať výhľadmi na niektoré z najznámejších svetových pamiatok, od umelo vytvoreného Palm Jumeirah až po Burj Al Arab, Burj Khalifa a Ain Dubai. Vidieť ich vďaka 360-stupňovému výhľadu môžu všetky.

Terasa pri bazéne je otvorená denne od 10 hodín do západu slnka a návštevníci si môžu vybrať dopoludňajšie alebo popoludňajšie sedenie alebo si dokonca zakúpiť celodennú permanentku. Vstupné sa pohybuje od 1 053 Kč za dopoludňajšie sedenie do 3 720 Kč za celodenný VIP vstup do celej oblasti Aury.

Garážová vrata mohou být ozdobou vašeho domu

Kolikrát denně otevřete dveře, garážová vrata nebo okno a myslíte na to, co děláte?...

Optické káble: Charakteristika a použitie

V súčasnosti sa optické káble využívajú čoraz častejšie. Rozhodne sa niet čomu čudovať. Predsa...

TOP 4 najpožičiavanejšie stavebné stroje. Ktoré to sú a prečo práve tieto?

Prečo kupovať stavebné stroje, keď si ich môžete v dnešnej dobe za veľmi výhodných...

- sponzor webu -

spot_img