V Dubaji sa otvára najvyššie položený nekonečný bazén na svete s 360-stupňovým výhľadom

Dubaj, ktorá je domovom niekoľkých rekordných scénických destinácií, pridala na zoznam dych vyrážajúcich miest ďalšiu položku. Tentokrát ide o najvyšší 360-stupňový nekonečný bazén na svete. Aura Skypool vo výške 200 metrov sa nachádza na 50. poschodí Palm Tower a ponúka návštevníkom neuveriteľné výhľady na ikonickú panorámu Dubaja, Palm Jumeirah a horizont Arabského zálivu.

V priestore sa tiež nachádza jedálenský salónik, ktorý je dokonalým prostredím na vytváranie nezabudnuteľných spomienok. Spolu s barom, kde sa podávajú koktaily a vycibrené medzinárodné pokrmy, je miestom, ktoré návštevníci nebudú chcieť len tak opustiť.

„Aura sa nepodobá žiadnej inej destinácii v Spojených arabských emirátoch ani vo svete,“ hovorí podľa CNN Antonio Gonzalez, generálny riaditeľ Sunset Hospitality, spoločnosti, ktorá stojí za nekonečným bazénom. Z neho sa môžu návštevníci pokochať výhľadmi na niektoré z najznámejších svetových pamiatok, od umelo vytvoreného Palm Jumeirah až po Burj Al Arab, Burj Khalifa a Ain Dubai. Vidieť ich vďaka 360-stupňovému výhľadu môžu všetky.

Terasa pri bazéne je otvorená denne od 10 hodín do západu slnka a návštevníci si môžu vybrať dopoludňajšie alebo popoludňajšie sedenie alebo si dokonca zakúpiť celodennú permanentku. Vstupné sa pohybuje od 1 053 Kč za dopoludňajšie sedenie do 3 720 Kč za celodenný VIP vstup do celej oblasti Aury.

Ako sa prejavuje nedostatok vlákniny?

Vlákninu síce nevie naše telo stráviť, no aj napriek tomu je pre celkové zdravie...

Zaplaťte predplatné VOYO praktickým VOYO poukazom a darujte skvelý darček

Medzi ľuďmi, ktorí bežne sledujú televízor, snáď nie je nikto, kto by nepoznal kanál...

3 jednoduché metódy, ako mať zdravší a šťastnejší život

Zdravý životný štýl je základom pre veľmi spokojný, zdravý a dlhý život. Pre mnoho...

- sponzor webu -

spot_img