TOP 4 najpožičiavanejšie stavebné stroje. Ktoré to sú a prečo práve tieto?

Prečo kupovať stavebné stroje, keď si ich môžete v dnešnej dobe za veľmi výhodných podmienok zapožičať? Zvlášť ak ich použijete jeden, možno dvakrát do roka alebo nimi potrebujete vo firme nahradiť pokazený stroj, ktorý bude v servise dlhšie ako by ste chceli.

Ešte predtým ako sa pozrieme na 4 najpožičiavanejšie stavebné stroje, prejdime si niektoré z mnohých dôvodov prečo je pre vás vhodná požičovňa stavebných strojov.

Niektoré z mnohých dôvodov na využitie požičovne:

●          Výkonné stroje na vysokej technickej úrovni

●          Adekvátny stroj na adekvátnu prácu

●          Prenájom len na nevyhnutne dlhú dobu

●          Pevná, vopred stanovená sadzba

●          Úspora investícií – nevlastné výrobné prostriedky

●          Daňovo výhodná kalkulácia

●          Servisné prehliadky a opravy nezavinených porúch zadarmo

●          Kvalitné servisné zázemie

●          Zabezpečenie prepravy strojov na miesto nasadenia

●          Sieť stredísk na celom území Slovenska

●          Jednoduchý výpočet potrebných nákladov

Prvé miesto: Rýpadlo – nakladač

Jeho najväčšie využitie je pri realizácii zemných prác s hlavným zameraním na úpravu terénu. Vďaka jeho robustnej konštrukcii sa vyznačuje širokým záberom využitia, ale predovšetkým sa používa na prípravu terénu, zriaďovanie prístupových komunikácii alebo odhŕňanie snehu a rôzneho materiálu. Vďaka vymenitelnému príslušenstvu stavebné stroje zvládnu omnoho viac a sú omnoho všestrannejšie ako v minulosti.

Druhé miesto: Minibager

Vďaka svojím malý rozmerom je minibager veľmi obľúbený na menšie projekty ako sú napríklad výkopové a zemné práce okolo domu alebo rekonštrukciu záhrady. Aj napriek svojim malým rozmerom dokáže prekvapiť svojou výkonnosťou. Kategórií, veľkostí a výkonových parametrov je viac a nie je problém si vybrať ten najsprávnejší. Minibager sa vyznačuje vyššou presnosťou prác a s menším dopadom na okolie, ako väčší bager. Je veľmi obľúbený u menších firiem, ktoré sa zameriavajú napríklad na zemné práce v mestách a obciach ako sú úpravy parkov alebo chodníkov.

Tretie miesto: Pracovné plošiny

Sortiment pracovných plošín je v súčasnosti široký a rozmanitý. Pracovné plošiny sú konštruované priamo pre konkrétne pracovné prostredie a nasadenie v praxi a sú vyrábané v rôznych prevedeniach, variantoch a veľkostiach. Z hľadiska efektívneho využitia pracovných plošín predstavuje dôležitú časť mechanizmus zdvíhania pracovného zariadenia. Najčastejšie sa používajú plošiny so stĺpovým mechanizmom, ktorý je určený hlavne pre prácu v halách, skladových priestoroch alebo iných vnútorných priestoroch. Potom sú to nožnicové plošiny pre jednoduchosť používania. Kĺbové plošiny, ktoré sú určené na vonkajšie použitie hlavne všade tam, kde je potrebný veľký bočný dosah. Teleskopické plošiny sú využívané pre svoju flexibilnosť, malú hmotnosť a veľké dosahové parametre.

Štvrté miesto: elektrocentrály

Elektrocentrála je zariadenie, ktoré dodáva elektrickú energiu na miestach, kde chýba elektrická prípojka. Preto je vhodná na chalupu do hôr, na chatu či záhradu alebo na stavbu.. Toto sú hlavné dôvody prečo sú elektrocentrály medzi štvoricou najpožičiavanejších zariadení. Nájdeme ich napríklad aj v nemocniciach či na letiskách, kde slúži ako záložný zdroj v prípade odstávky prúdu, ktorú si tieto miesta nemôžu dovoliť.

Ak teda neplánujete využívať rôzne druhy stavebných strojov na dennej báze požičovňa stavebných strojov je tým najlepším riešením.

Ako sa prejavuje nedostatok vlákniny?

Vlákninu síce nevie naše telo stráviť, no aj napriek tomu je pre celkové zdravie...

Zaplaťte predplatné VOYO praktickým VOYO poukazom a darujte skvelý darček

Medzi ľuďmi, ktorí bežne sledujú televízor, snáď nie je nikto, kto by nepoznal kanál...

3 jednoduché metódy, ako mať zdravší a šťastnejší život

Zdravý životný štýl je základom pre veľmi spokojný, zdravý a dlhý život. Pre mnoho...

- sponzor webu -

spot_img