Manžel mi každý mesiac platí wellness, pretože sa mu hnusím

Očistný rituál po každej menštruácii nie je nič nové pod slnkom. Praktizovali ho napríklad Židia, ktorým na to slúžil kúpeľ zvaný mikvy. V tomto prípade ale o náboženské tradície nejde. Len o psychický blok.
Akonáhle sa blížia jej dni, začína Eve sexuálny pôst. Pre manžela je totiž úplne nemysliteľné, že by sa jej v tom čase dotkol v intímnych partií. Má doslova hrôzu, že sa postrieka menštruačnou krvou. A jeho obavy trvajú aj potom, čo Evina perióda skončí. Aby mal istotu, že je skutočne čistá, musí absolvovať deň vo wellness centre. Zakaždým. Pritom sa nemôže stať, že by ho jeho žena zabudla včas varovať. Aby mal istotu, starostlivo vedie jej menštruačný kalendár.

„Hoci to každému vrátane mňa príde bizarné a svojim spôsobom by ma to mohlo aj urážať, nebabrám sa v tom. Jednoducho je trochu najazdený a ja jeho pocity rešpektujem. Viem o nich od začiatku as tým som do manželstva tiež išla. Vo všetkých ostatných aspektoch spolužitia je to totiž báječný chlap, o ktorého by bola škoda kvôli takej malichernosti prísť,“ hovorí Eva, ktorá sa naučila nebrať si svoj očistný deň osobne. Naopak si relax užíva. Jediné, čoho sa do budúcnosti obáva, je materstvo.

„Desím sa pôrodu. Respektíve manželovej reakcie na neho. Samozrejme k nemu nepôjde. Ale aj tak by mohol utrpieť nejakú traumu, len z predstáv. Čo však viem úplne iste, je to, že ma po šestonedelí čaká minimálne predĺžený víkend v hoteli s bazénom a vírivkou,“ smeje sa Eva.

Garážová vrata mohou být ozdobou vašeho domu

Kolikrát denně otevřete dveře, garážová vrata nebo okno a myslíte na to, co děláte?...

Optické káble: Charakteristika a použitie

V súčasnosti sa optické káble využívajú čoraz častejšie. Rozhodne sa niet čomu čudovať. Predsa...

TOP 4 najpožičiavanejšie stavebné stroje. Ktoré to sú a prečo práve tieto?

Prečo kupovať stavebné stroje, keď si ich môžete v dnešnej dobe za veľmi výhodných...

- sponzor webu -

spot_img