Grilovaním si osviežite vzťahy a zaplníte bruška

Aj dnešné sychravé počasie si môžete spríjemniť vonkajším posedením s priateľmi. Neveríte? Nechce sa vám vystrčiť nos von z domu? Možno keď vám ponúkneme vôňu grilovaného mäsa, zavetríte a s chuťou pozvete vašich kamarátov a urobíte si pekné popoludnie alebo aj príjemný večer.

Grily na drevené uhlie

Zaprisahaní milovníci ohňa nedajú dopustiť na grily na drevené uhlie. Len si predstavte vôňu mäsa (pre vegetariánov vôňu hermelínu s brusnicami), ako ho uhlíky pekne nažhavujú, ono sa pomaly prepeká a vám sa zbiehajú sliny. Milujete tú špecifickú atmosféru, ktorú vie vydávať len drevené uhlie, dymí a dymí, oči vám slzia, hrdlo vyprahnuté, ale srdiečko sa teší radosťou pri pohľade na hotové mäsko a spokojné tváre vašich priateľov.

Pre fajnšmekrov sú k dispozícii záhradné krby!

Vyšší level grilovačky vám dajú spoznať a ochutnať záhradné krby, napríklad drevená udiareň s bočným ohniskom alebo peletový gril so smaltovými roštmi. Ak patríte medzi početné rodiny s veľkým srdcom a množstvom kamarátov, potom sa ponúka aj domáca vonkajšia elektrická udiareň s objemom až stoosem litrov so šiestimi roštmi a digitálnym ovládaním. Tu na údenie používate brikety z lisovaného dreva rôznych „príchutí“. Vedeli ste, že sú na trhu k dispozícii aj napríklad udiace lupienky s príchuťou whisky?

Gril na súkromné účely aj do reštaurácie

Medzi taký gril do súkromia i do reštaurácie patrí napríklad Smoky Big Chief, ktorý neprehliadnete. Jedná sa o robustný gril na drevené uhlie s pogumovanými kolieskami pre ľahké prevážanie. Je vhodný ako pre súkromné účely, tak na stánkový predaj aj do menších reštaurácií.

Jedno je však isté, či si zvolíte malý alebo veľký gril, na drevené uhlie alebo na peletky, vždy sa môžete tešiť na skvelú zábavu so svojou rodinou a priateľmi. Pochutnáte si na šťavnatom steaku či na grilovanej zelenine, zapijete ho penivým mokom a strávite spolu vzácne chvíle v radosti a pospolitosti. A to sa obzvlášť dnes veľmi cení.

Garážová vrata mohou být ozdobou vašeho domu

Kolikrát denně otevřete dveře, garážová vrata nebo okno a myslíte na to, co děláte?...

Optické káble: Charakteristika a použitie

V súčasnosti sa optické káble využívajú čoraz častejšie. Rozhodne sa niet čomu čudovať. Predsa...

TOP 4 najpožičiavanejšie stavebné stroje. Ktoré to sú a prečo práve tieto?

Prečo kupovať stavebné stroje, keď si ich môžete v dnešnej dobe za veľmi výhodných...

- sponzor webu -

spot_img