Grilovaním si osviežite vzťahy a zaplníte bruška

Aj dnešné sychravé počasie si môžete spríjemniť vonkajším posedením s priateľmi. Neveríte? Nechce sa vám vystrčiť nos von z domu? Možno keď vám ponúkneme vôňu grilovaného mäsa, zavetríte a s chuťou pozvete vašich kamarátov a urobíte si pekné popoludnie alebo aj príjemný večer.

Grily na drevené uhlie

Zaprisahaní milovníci ohňa nedajú dopustiť na grily na drevené uhlie. Len si predstavte vôňu mäsa (pre vegetariánov vôňu hermelínu s brusnicami), ako ho uhlíky pekne nažhavujú, ono sa pomaly prepeká a vám sa zbiehajú sliny. Milujete tú špecifickú atmosféru, ktorú vie vydávať len drevené uhlie, dymí a dymí, oči vám slzia, hrdlo vyprahnuté, ale srdiečko sa teší radosťou pri pohľade na hotové mäsko a spokojné tváre vašich priateľov.

Pre fajnšmekrov sú k dispozícii záhradné krby!

Vyšší level grilovačky vám dajú spoznať a ochutnať záhradné krby, napríklad drevená udiareň s bočným ohniskom alebo peletový gril so smaltovými roštmi. Ak patríte medzi početné rodiny s veľkým srdcom a množstvom kamarátov, potom sa ponúka aj domáca vonkajšia elektrická udiareň s objemom až stoosem litrov so šiestimi roštmi a digitálnym ovládaním. Tu na údenie používate brikety z lisovaného dreva rôznych „príchutí“. Vedeli ste, že sú na trhu k dispozícii aj napríklad udiace lupienky s príchuťou whisky?

Gril na súkromné účely aj do reštaurácie

Medzi taký gril do súkromia i do reštaurácie patrí napríklad Smoky Big Chief, ktorý neprehliadnete. Jedná sa o robustný gril na drevené uhlie s pogumovanými kolieskami pre ľahké prevážanie. Je vhodný ako pre súkromné účely, tak na stánkový predaj aj do menších reštaurácií.

Jedno je však isté, či si zvolíte malý alebo veľký gril, na drevené uhlie alebo na peletky, vždy sa môžete tešiť na skvelú zábavu so svojou rodinou a priateľmi. Pochutnáte si na šťavnatom steaku či na grilovanej zelenine, zapijete ho penivým mokom a strávite spolu vzácne chvíle v radosti a pospolitosti. A to sa obzvlášť dnes veľmi cení.

Investovanie do dlhopisov vs akcie

Ešte donedávna zvykla medzi potenciálnymi investormi kolovať otázka, či sa investovanie vôbec oplatí alebo...

Čo sú organické esenciálne oleje

Zaujíma ťa svet esenciálnych olejov a chcela by si sa o nich dozvedieť viac?...

Drevo alebo dlaždice – ktorý materiál je vhodnejší na podlahu v predsieni?

Predsieň je stelesnením oblasti s vysokou premávkou, no zároveň je to prvý pohľad, ktorý...

- sponzor webu -

spot_img