Bojujte proti známkam starnutia s kyselinou hyalurónovou

Určite ste už o kyseline hyalurónovej počuli, ale možno neviete, ako presne na pleť pôsobí. Intenzívne hydratuje pleť vďaka pozvoľnému uvoľňovaniu molekúl vody, taktiež stimuluje rast kožných buniek alebo podporuje tvorbu kolagénových a elastínových vlákien. Bojuje proti predčasnému starnutiu tým, že preniká do hlbších vrstiev. Dokonca tiež napomáha pri redukcii vrások, vyhladení pleti, problémoch s akné a dermatitídou. Ako ju môžete užívať?

Stavte na hyalurónové sérum

Dostať môžete  napr. hyalurónové sérum s vysokým obsahom aloe vera a kolagénu. V sére nájdete kombináciu kyseliny hyalurónovej vo forme hyaluronátu sodného a 100% hovädzieho kolagénu.

Sérum s kyselinou hyalurónovou hydratuje a vyživuje pokožku, omladzuje pleť a dopĺňa jej dôležitú výživu. Kyselina hyalurónová v tejto forme vie preniknúť do hlbších vrstiev pokožky a pôsobiť na ňu vnútorne. Na pokožku má anti-aging efekt. Používať ju môžete ako denný alebo nočný krém, hodí sa pre všetky typy pleti v každom veku.

Nejde však len o hydratáciu a výživu pokožky, sérum z kyseliny hyalurónovej dokonca napomáha pri problémoch so suchou pleťou, vráskami, tmavými kruhmi pod očami alebo stareckými pigmentovými škvrnami.

Vlastnosti séra z kyseliny hyalurónovej

Kyselina hyalurónová je molekula cukru, ktorá má množstvo pozitívnych účinkov na naše telo. Ide o hydratačnú látku, ktorá sa vo veľkej koncentrácii vyskytuje v ľudskom tele. Tvorí súčasť medzibunkovej hmoty vyplňujúcej priestor medzi bunkami. Molekuly tejto kyseliny sú hydrofilné, tzn., majú schopnosť viazať až 1000x viac vody ako je ich váha. To spôsobuje rýchlu migráciu látok, lepšiu tkanivovú obnovu a prísun živín a kyslíka. Je tiež nápomocná pri rýchlej regenerácii jaziev, zanecháva pleť pružnú, hydratovanú, pevnú.

So sérom z kyseliny hyalurónovej sa vám rýchlo podarí získať späť krásu svojej pleti.

TOP 4 najpožičiavanejšie stavebné stroje. Ktoré to sú a prečo práve tieto?

Prečo kupovať stavebné stroje, keď si ich môžete v dnešnej dobe za veľmi výhodných...

Typy kuchynských drezov

Aj keď dnes väčšina kuchýň má umývačku riadu nechýba v žiadnej z nich kuchynský drez. Stále...

Klasické okuliare alebo kontaktné šošovky? A aké sú ich výhody a nevýhody?

Väčšina ľudí, ktorí z nejakého dôvodu horšie vidia, siahne po klasických okuliaroch. Je to...

- sponzor webu -

spot_img